Skorzystaj z porady fachowca

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL DYSTRYBUTOR SKLEP INTERNETOWY LOKALNY
SPECJALISTA

SALON FIRMOWY AUTORYZOWANY PARTNER CERTYFIKOWANY INSTALATOR

BUDERUS

Marka Buderus to właściciel grupy Bosch Thermotechnik GmbH, która jest największym producentem systemów grzewczych stosowanych w całej Europie. Obecnie firma posiada świecie rozbudowaną sieć dystrybucyjną na terenie całego świata. W naszym kraju jej reprezentantem jest Dział Termotechniki firmy Robert Bosch Sp. z o.o. Co szczególnie ważne należy podkreślić, że Buderus to firma, która zawsze jest gwarantem trwałości i nie zawodowości instalacji grzewczych.Buderus

Firma oferuje obecnie kompleksową ofertę systemów grzewczych, które mają moc od 2,5 kW do nawet 1,85 MW co jest wartością ogromną. Wśród oferowanych kotłów znajdują się zarówno wiszące, stojące, konwencjonalne czy kondensacyjne. Dodatkowo wybrać można olej czy gaz jako paliwo. Od jakiegoś czasu oferowane są również kolektory słoneczne, pompy ciepła czy kotły na biomasę co pokazuje, że firma idzie za postępem czasu i energią odnawialną.

W tej chBuderus Kociołwili oferujemy państwu dodatkowo szeroką ofertę systemów regulacji, które pozwalają kontrolować ogrzewanie. Oprócz tego sprzedajmy nowoczesną rozbudowaną paletę grzejników, całkowite wyposażenie kotłowni i inne akcesoria, które mogą zagwarantować, że całość ogrzewania będzie sprawować się doskonale. Nowoczesną ofertą firmy jest również ogrzewanie podłogowe, które staje się coraz bardziej popularne od kilku lat.

 

Nasza marka jest niezwykle silna i dlatego też każdy klient kto z niej skorzysta będzie zadowolony z przygotowanego ogrzewania. Dla nas priorytetem zawsze jest człowiek i jego otoczenie. Chcąc zadbać o każdego klienta dążymy do efektywności, która jednocześnie połączona będzie z najnowszymi procesami technologicznymi, które jednak swój początek biorą w tradycji, o której nie powinien zapominać żaden człowiek.

Ciepło w Twoim domu jest naszym priorytetem, a ogrzewaniem żywiołem, w którym czujemy się najlepiej.

 

W ofercie firmy Buderus znajdują się urządzenia:

Współpracując z firmą Buderus dostarczamy i montujemy urządzenia ponadto tworzymy kompleksowe systemy ogrzewania opierające się o jedno lub kilka źródeł ciepła.

Najistotniejszym elementem naszej pracy jest właściwy dobór urządzeń według potrzeb użytkownika oraz zapotrzebowania obiektu.

 

Buderus

NOWOŚCI Z BRANŻY

PRROMOCJA!

Kondensacyjna kotłownia Buderus w cenie już od 10.000zł ! Chętnie udzielimy więcej informacji dotyczących promocji. Zapytaj o szczegóły

Oferta:
  • Kolektory słoneczne
  • Piece na pellet
  • Kotły centralnego ogrzewania
  • Obudowy GlassSystem
  • Modernizacja palenisk węglowych
Lista zagadnień
  • Kotły centralnego ogrzewania na Pellet
  • Palniki na pellet
  • Piece CO
  • Pellet - Dystrybucja
Kontakt

Telefon: + 48 502 304 176 biuro@inteligentne-ogrzewanie.pl

Salon sprzedaży:
UL. GÓRA LIBERTOWSKA 24
30-444 KRAKÓW

Wykonanie: Agencja interaktywna - Semarch

Nasza firma prowadzi prace instalacyjne na terenie miast: Kraków, Katowice, Zakopane, Myślenice, Wieliczka, Skawina, Swoszowice - stale powiększając zasięg - zapytaj konsultanta